ZŠ a MŠ
Základní škola a Mateřská škola Havlíčkův Brod, Konečná 1884, tel.: 569 427 850, e-mail: zskon@hbnet.cz
Právě se nacházíte zde: Akce školy >> Celoškolní akce

Vloženo: 27.4.2022, počet přečtení: 152

KvíZOOvání 2022

V pondělí 25.4. naše tři vítězná družstva ze školního kola této přírodovědné soutěže postoupila do oblastního kola Zoologického Kvízoování, které se konalo v ZOO Jihlava. V I. kategorii soutěžilo šest dětí ze II.A, ve II. kategorii uplatnili své znalosti žáci IV.A a V.A. Ve III. kategorii naši školu reprezentovali vybraní žáci ze II.stupně. Během hodinového testu společně jako jeden tým řešili řadu otázek, týkajících se způsobu života jednotlivých druhů živočichů, které můžeme v ZOO spatřit. K náročným testovým otázkám bylo zařazeno i poznávání živočichů a přírodnin. Po skončení soutěže jsme měli možnost navštívit ZOO a prohlédnout si jednotlivé pavilony.

Dana Polcerová

2022 © Ing. Milan Švejda | Araweb.cz | SveSve@seznam.cz | 737 911 308