ZŠ a MŠ
Základní škola a Mateřská škola Havlíčkův Brod, Konečná 1884, tel.: 569 427 850, e-mail: zskon@hbnet.cz
Právě se nacházíte zde: Akce školy >> Celoškolní akce

Vloženo: 14.6.2022, počet přečtení: 167

Horácké divadlo - Kniha džunglí

divadelní představení očima dětí
V pondělí 6.6.2022 jsme byli v Horáckém divadle na představení Kniha džunglí. Bylo to moc super. Nejlepší herec byl Mauglí. Byly tam hravé opice, které ukradly naší paní učitelce věci, ale pak jí je vrátily. Bylo tam světlo a teplo.
Kája Horková, Tom Šťastný

Vzali jsme si kapesné do zavřeného bufetu. Divadlo bylo 50 na 50 fajn. Všichni jásali, když Mauglí udělal salto a dopadl na zadek. To bychom zvládli v sedmi letech a jemu bylo minimálně dvacet. Masky se jim povedly. Někdy byly super efekty. Lidé, co nesli poklad, byli ještě na živu, i když měli v břiše čtyři bodance nožem. Divné bylo i to, že vlk nepřežil jednu facku. Začátek byl pro malé děti, ale konec se nám líbil.
Matěj Fiala, Filip Němeček

2022 © Ing. Milan Švejda | Araweb.cz | SveSve@seznam.cz | 737 911 308