Právě se nacházíte zde: Akce školy >> Celoškolní akce

Vloženo: 1.4.2020, počet přečtení: 263

Jak se žije v zavřené škole

Paní ředitelka pracuje velmi pilně a informuje jak rodiče, tak zaměstnance školy o všem, co je třeba. Zadává úkoly a povzbuzuje nás. Učitelé již více jak týden, většinou z domova, chystají žákům materiály - ať v elektronické či papírové podobě - pro domácí výuku, vychovatelky vypalují keramiku, vymýšlí návody proti nudě. Možná si ale nedovedete představit, jak to v současné době vypadá v budově naší základní školy.

Je to takové malé mraveniště. Běhá se z jednoho rohu do druhého, kopíruje se, tiskne, přesouvají se věci i nábytek, všude se gruntuje. Nejen, že probíhá jarní úklid, ale provozní zaměstnanci dokázali během krátkého okamžiku proměnit odpočinkovou místnost, kde jindy působí výchovná poradkyně, v dokonalou šicí linku. Snesli pevné povlečení a ubrusy ze svých vlastních zásob a v každé volné chvilce šijí dnes tak potřebné ochranné roušky. Ty jsou určeny pro všechny potřebné, zejména pro naši Okresní nemocnici v Havlíčkově Brodě.

Renata Tvrdíková

2020 © Ing. Milan Švejda | Araweb.cz | SveSve@seznam.cz | 737 911 308