Právě se nacházíte zde: Akce školy >> Články

Vloženo: 21.3.2019, počet přečtení: 163

Christmas cards exchange 2018

V prosinci minulého roku se žáci ze třídy 2., 5. a 6.D zúčastnili dalšího projektu v rámci aktivity eTwinning.

Tentokrát bylo naším úkolem nejen vyrobit, ale i napsat vánoční přáníčka ( samozřejmě v anglickém jazyce) a poslat je kamarádům ze Slovenska, Makedonie, Polska, Španělska, Portugalska, Chorvatska a České republiky. K přáníčkům jsme přidali i drobné vánoční dárečky. Od kamarádů z Polska jsme dostali i krásné dopisy, ve kterých se nám představili a napsali pár slov o jejich vánočních zvycích. V závěru projektu jsme ve třídě uspořádali výstavu z došlých přáníček, na kterou jsme velmi pyšní. Práce na projektu nás velmi těšila a dozvěděli jsme se spoustu zajímavých informací. Děkujeme naší paní učitelce Mgr. Anděle Žáčkové za poskytnutí hodin pracovních činností, kterých jsme využili k práci na projektu.

Marta Zimmermannová, děti z 2., 5. a 6.D