ZŠ a MŠ
Základní škola a Mateřská škola Havlíčkův Brod, Konečná 1884, tel.: 569 427 850, e-mail: zskon@hbnet.cz

Vloženo: 14.6.2022, počet přečtení: 256

Společenský večer

„Na tento večer nikdy nezapomenu. Myslím, že se vše povedlo, od oslavy mých narozenin až k šerpování. Dokonce i tombola byla dobrá, jen škoda, že nevyhrávaly všechny lístky. Jinak jsem si večer užila.“ Nikol Kratochvílová, IX.A

Společenský večer školy je událostí, kde se setkávají lidé z celé školy. Učitelé, zaměstnanci školy, rodiče, žáci, bývalí absolventi, bývalí učitele. Zkrátka všichni přátelé školy. Je to událost, o kterou rok o roku stoupá zájem. Covid přerušil tuto krásnou tradici a nám bylo ctí, že jsme mohli být součástí obnovené tradice po odmlce dvou let. Společenský večer má tradičně také svoji pomyslnou třešničku: vystoupení a představení současných absolventů.

Jako hrdá třídní IX.A si troufám říct, že jsme to zvládli se ctí a snad jsme udělali radost a zajistili hezké chvíle všem přítomným.

Žáci IX. připravili nejprve slavnostní polonézu z Dvořákovy Rusalky. Po slavnostním úvodu byli šerpováni a dostávali růže od třídních učitelů I. a II. stupně. (paní učitelky Martiny Beranové a Lenky Šimo) a za přítomnosti a udílení gratulací od paní ředitelky a pana zástupce ředitele.

Absolventi však mysleli na skvělou zábavu přítomných a připravili taneční vystoupení, při kterém strhli publikum k potlesku.

Součástí večera nechybělo překvapení, neboť dvě absolventky slavily narozeniny. Jana Doležalová dokonce oslavila narozeniny přímo v den společenského večera. Nechybělo tedy dětské šampaňské ani dva dorty. Celým večerem nás provázela hudba skupiny FREDY, která zajistila opravdu nezapomenutelnou atmosféru.

Závěrem bych chtěla poděkovat všem, kteří se na společenském večeru podíleli. Od tomboly, výzdoby sálu až po psychickou podporu deváťáků.

Nezbývá než popřát deváťákům hodně štěstí na jejich další cestě a zachovat hezké vzpomínky na společných devět let ve škole. Vždyť společné zážitky vytváří ty nejkrásnější vzpomínky na studium.

L. Šimo

2022 © Ing. Milan Švejda | Araweb.cz | SveSve@seznam.cz | 737 911 308