Vloženo: 11.6.2019, počet přečtení: 46

Společenský večer

Jako každý rok, tak i letos se konal 17. května v restauraci U Panských společenský večer pro žáky a rodiče devátých tříd. Připravovali jsme se na něj velmi pilně. Předtančení se nám moc povedlo. Zúčastnili se skoro všichni žáci devátých tříd, jejich rodiče, příbuzní a učitelé. Po odtančení a odstřelení konfet, jsme si večírek užívali, jak jen nejvíc to šlo, protože jsme věděli, že je to jedna z posledních akcí, na které budeme společně. Doufám, že si to užili všichni.

Jménem celé třídy 9. A chceme poděkovat všem učitelům, kteří to s námi vydrželi až do konce, a je jedno, jestli nás učili čtyři roky, dva roky nebo jenom jeden rok.

Žáci 9. A