Vloženo: 8.4.2021, počet přečtení: 10071

Matematický žertík

Na poslední březnové online hodině matematiky nám paní učitelka Pipková oznámila, že se z důvodu nařízení Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy povinně musíme přihlásit následující den (1.4.2021) v 9.00 hodin do naší skupiny v Microsoft Teams.

Ne, že by se nám chtělo, ale přesto jsme se sešli v hojném počtu.

Paní učitelka nás přivítala a po dlouhé době se na nás podívala i prostřednictvím kamer. Povídali jsme si o tom, co děláme, jak se máme a jak se chystáme oslavit velikonoční svátky. Následně jsme byli vyzváni, abychom si nasadili roušky, protože i doma je třeba dodržovat základní hygienická pravidla. Se slovy, že ona sama si objednala speciální roušku z Číny hned na začátku pandemie, si paní učitelka zapnula kameru… a měla na sobě masku středověkého morového doktora!

S corona virem je totiž potřeba bojovat i prostřednictvím dobré nálady.

A obzvlášť to platí NA APRÍLA!!!

Karolína Sedláčková a Barbora Veselá, 8.A