Právě se nacházíte zde: Akce školy >> Finanční hospodaření

Vloženo: 13.6.2011, počet přečtení: 1730

Osvědčení za druhé pololetí

Žáci 5.A, 5.C a 4.C, kteří navštěvovali v tomto pololetí nepovinný předmět finanční hospodaření, se již radují z osvědčení, které získali za zvládnutí tématu „Rozpočet“. Naučili se poznávat druhy příjmů a výdajů. Sestavovali různé tabulky na modelových situacích, ale dovedli je aplikovat i na hospodaření v jejich rodinách. V pracovních sešitech třídili pojmy, doplňovali neúplné texty, luštili křížovky nebo šifrovací tabulky. Pracovali s internetem a hráli společenské hry z okruhu financí. V průběhu plnění zadaných úkolů získávali drobné odměny. Na závěr si všichni spolu s certifikátem odnesli i slušivé kšiltovky.

Mgr. Soňa Švejdová