Právě se nacházíte zde: Akce školy >> Finanční hospodaření

Vloženo: 10.3.2013, počet přečtení: 1785

Opět soutěžíme

Stalo se již tradicí, že žáci 2.stupně, kteří navštěvují nepovinný předmět Finanční hospodaření, se zapojují do celorepublikové soutěže Finanční gramotnost. Ani 4. ročník této soutěže nebyl výjimkou.
Ve školním kole byli nejlepší v pořadí Vítek Daněk, Barbora Žáková, Veronika Řeháková, Jana Nováková, Adam Pipek a Lucie Dibelková. Od organizátora soutěže obdrželi diplom.
Do okresního kola postoupila trojice Vítek, Bára a Veronika, kde soutěžili již jako tým. Čekalo na ně 10 záludných otázek a úkolů, které řešili on- line prostřednictvím PC. A nejlepší je ten tým, který správně vyřeší co nejvíce otázek v co nejkratším čase. A podařilo se! Naši žáci obsadili krásné 1. místo a postupují do krajského kola.
Blahopřejeme a přejeme hodně úspěchů a radosti v dalším průběhu soutěže.

Mgr. Věra Široká, školní koordinátor soutěže