Právě se nacházíte zde: Akce školy >> Finanční hospodaření

Vloženo: 10.5.2010, počet přečtení: 1727

Program FH v dubnu

V dubnu se uskutečnily různé akce, které byly přínosem pro doplnění našich znalostí z finančního hospodaření. Měli jsme přednášku o stavebním hospodaření, děvčata se zúčastnila okresního kola soutěže a také jsme hráli hru.
Dne 6. 4. k nám zavítal pan Rezničenko a povídal si s námi o stavebním spoření. Seznámil nás s důležitými vlastnostmi tohoto produktu. Přednáška byla poutavá o dozvěděli jsme se plno nových poznatků. Přibližně v polovině dubna se tři žákyně, které se umístily nejlépe ve školním kole soutěže Finanční gramotnost, zúčastnily okresního kola. Obsadily pěkné 6. místo. Blahopřejeme!
Dne 27.4. jsme si na hodině FH zahrali hru " Bankéř proti všem investorům ", hra má podobná pravidla jako " Riskuj ". Odpovídali jsme na nejrůznější otázky ohledně financí, investovali nebo ztráceli vložené body. Nejlepší družstvo nad bankéřem zvítězilo a vybojovalo pro sebe kšiltovky.
Program tohoto měsíce se nám velmi líbil a těšíme se na další podobné aktivity.

Žáci 8. a 9.tříd ze skupiny FH