Právě se nacházíte zde: Akce školy >> Finanční hospodaření

Vloženo: 20.6.2010, počet přečtení: 1726

Zvládli jsme hospodaření

Ve druhém pololetí se žáci z V.C a VI.C opět scházeli každé středeční odpoledne v 13.55 v nové počítačové učebně, aby zdolali úskalí rozpočtu. Naučili jsme se, co jsou osobní aktiva, osobní pasiva, výdaje a příjmy, jak vypočítat rozpočet, jaký je rozdíl mezi schodkový, přebytkovým a vyrovnaným rozpočtem. Každou hodinu žáci sbírali body do soutěže. Vyhrál ten, kdo získal jako první všech deset bodů. Prvenství patří Anetě Liškové, které tímto gratulujeme. Nikdo však neodešel s prázdnou, všichni si odnesli ceny. V novém školním roce 2010/2011 budeme pokračovat ve stejné sestavě, pouze s novým tématem. Shodli jsme se, že se těšíme už nyní a že nás předmět finanční hospodaření moc baví.

Mgr. Lucie Semerádová