Vloženo: 13.6.2011, počet přečtení: 2253

Den dětí

Ve středu 1. června byl velký den – Mezinárodní den dětí. Třídy 1. stupně se postupně vydaly na Vršovice. Cestu jim ukazovaly červené fáborky. Pokud u něj byl žlutý, byl někde v okolí schovaný žlutý papírek s hádankami pro malé i větší školáky. Když jsme dorazili na konec, čekaly na nás špekáčky a sladké odměny. Po vydatném jídle jsme spěchali do školy, protože se v dálce ozývalo hřmění. Na závěr oslav jsme zhlédli ještě pohádku z Fimfára a potom hurá na oběd a domů. Děkujeme paní učitelce Švejdové a paní asistentce Čonkové za přípravu moc hezkého dopoledne.

Za všechny třídy 1. stupně Jiří Kročil, Lukáš Marinov, Marika Žigmundová a David Bartoň (žáci 2.-5.C