Vloženo: 11.5.2013, počet přečtení: 2235

Angličtina trochu jinak

Žáci 5.A podstoupili v rámci projektové hodiny anglického jazyka zdravotní prohlídku u obvodního lékaře (p.uč.J.Němeček), kde mu pomáhala zdravotní sestra (p.uč.M.Kachlířová). Studenti se ocitli v Londýně a každý z nich přicházel do ordinace se svým zdravotním problémem. Nejprve pacienty - žáky přijala zdravotní sestra a poté absolvovali rozhovor s lékařem, který jim určil léčbu a medikaci. Na konci své zdravotní prohlídky česky zopakovali, co se od lékaře dozvěděli. Pan "doktor" Němeček se do své role vžil a stal se mezi "pacienty" velmi oblíbeným. Žáci si prakticky procvičili své znalosti z tohoto tématu. Projekt byl úspěšný a žáci se kromě učení i pobavili.

Mgr. Martina Kachlířová