Vloženo: 24.11.2013, počet přečtení: 2074

Muzeum Lega

Všichni žáci prvního stupně si udělali krásný podzimní výlet do Muzea Lega v Praze. Viděli jsme přes 2500 vystavených unikátních modelů sestavených z více než 1 000 000 kostiček. Obdivovali jsme exponáty starší i nejmodernější, miniaturní i největší. Dlouhé chvíle jsme zůstávali stát u nejrůznějších vláčků, lokomotiv i jiných dopravních prostředků, jejichž mechanismy je uváděly do pohybu. U malých stolečků jsme zapojili naši fantazii a složili také několik originálních modelů.

Po výstavě nám pořádně vyhládlo, takže jsme zavítali také do námi oblíbené restaurace McDonald's, kde jsme se posilnili, abychom bez problémů zvládli ještě procházku Prahou a mohli se tak kochat známými památkami. Zbytek peněz jsme utratili za různé dárečky a spokojeně jsme nasedli v plném počtu do vlaku.

Už teď se těšíme na další výlet.

Soňa Švejdová