Vloženo: 6.4.2010, počet přečtení: 2026

Bezpečné chování doma

Městská policie pro nás ve středu 10. března 2010 připravila besedu o bezpečném chování doma. Rozdělili jsme se do čtyř skupin, poslouchali jsme příběh o Klárce a psali jsme, co dělala holčička správně a co ne. Učili jsme se také, jak bezpečně přecházet po přechodu pro chodce. Říkali jsme si, že se nemáme bavit s neznámými lidmi venku i na internetu, nebudeme otvírat doma cizím lidem ani s nimi telefonovat. Dozvěděli jsme se plno dalších důležitých rad, některé jsme si ověřili formou hry. Za odměnu jsme dostali skvělé dárky – klíčenky se samolepkami.

Hodina se nám moc líbila a těšíme se, že se v červnu opět uvidíme při dopravní výchově.

Žáci třídy 3.A