Vloženo: 9.5.2010, počet přečtení: 2157

Planetárium Praha

Ve středu 5.května se vydali žáci 5.A a 6.A, pod dozorem neohrožených třídních učitelek, do planetária v Praze. Cesta byla poklidná, žáci s chutí konzumovali své laskominy z domova. V planetáriu jsme zhlédli velmi pěkný program o planetách. Následovala prohlídka planetária a poté hurá - občerstvení v Mc Donaldu.Vypadalo to jako nájezd kobylek. Místní obyvatelé nevěřili svým očím. Děti naplnily svá prázdná bříška a vypadaly spokojeně. Díky této velké útratě byl doprovod žáků (p.uč.Pipková, p.uč.Kachlířová) odměněn kávou a ovocnou taštičkou - zcela zdarma. Doporučujeme - bylo to opravdu moc dobré! Exkurze se vydařila a žáci se vraceli domů spokojeni v dobré náladě.

Mgr. Martina Kachlířová