Vloženo: 2.6.2015, počet přečtení: 2170

Den dětí V.A

Žáci V.A se vydali v pondělí 1.6.2015 do Poříčí oslavit si svůj Den dětí. U řeky Sázavy je čekalo střílení ze vzduchovky, házení šipek a míčků, barvení na obličej, zdobení perníčků. Mohli si vyzkoušet hledání pokladů. Nesměl chybět oheň, na kterém jsme opékali „kdeco“. Kromě špekáčků se otáčeli na klacku i hadi z těsta. Hlavní zábavou byly ovšem lodičky, které děti odmítaly opustit. Někteří žáci se stihli i s lodí vykoupat. Na závěr byli všichni oceněni diplomem za přežití v divočině. Zpátky do Brodu jsme se vrátili opět vlakem. Děti byly velmi spokojené. Velké díky patří paní Renatě Tvrdíkové za skvělou organizaci, poskytnuté zázemí a půjčení lodiček. Děkujeme.

Martina Kachlířová