Vloženo: 31.5.2017, počet přečtení: 2557

Exkurze

V úterý 16.5 se žáci V.A v rámci environmentální výchovy vydali na exkurzi do sběrného dvora HBH odpady s.r.o. Pracoviště firmy jsou vybavena moderními technickými zařízeními, používanými v oblasti nakládání s odpady. HBH odpady se zabývá výkupem, sběrem a úpravou druhotných surovin, je místem zpětného odběru elektrozařízení. Hlavní prioritou je ochrana životního prostředí a prevence vzniku odpadů. Měli jsme možnost projít si sběrný dvůr, podívali jsme se, jak se odpady třídí a zpracovávají na třídících linkách nebo v lisech na papír a plasty. Po celou dobu naší exkurze se nám věnovala paní Radka Holešáková.

Dana Polcerová