Vloženo: 16.11.2018, počet přečtení: 430

Recyklujeme

Poděkování patří všem, kteří se aktivně zúčastňují sběrových akcí v naší škole. I v letošním školním roce budeme dále sbírat pomerančovou kůru, která se odevzdává vedoucí vychovatelce Libuši Petrlíkové ve ŠD . Hliník je možné sbírat a přinášet do třídy 1.A k paní učitelce Martině Beranové. Krycí fólie z jogurtů, mléka nebo sýrů, hliníkové misky od potravin nebo plechovky od nápojů se dají recyklovat a znovu použít pro výrobu nových obalů.

V rámci školního recyklačního programu Recyklohraní dále pokračujeme ve sběru tonerů a baterií. Nově začínáme sbírat i elektrozařízení. Do červeného kontejneru, který je umístěný u sborovny 2.stupně, je možné přinášet nepoužívané elektrické hračky, mobilní telefony, rádia, fény, svítilny, holící strojky, žehličky, varné konvice, mixéry, reproduktory nebo ovladače.

Dana Polcerová