Vloženo: 14.11.2019, počet přečtení: 517

Děti do bruslí

Všech 20 žáčků 2. A ZŠ Konečná, které rodiče v tomto školním roce registrovali do kurzu Děti do bruslí, pod vedením zkušených trenérů úspěšně absolvovalo pět lekcí a dne 11. 11. 2019 slavnostně převzalo své diplomy.

Během kurzu se děti zábavnou formou učily základním pohybovým dovednostem na ledě, přičemž některé z nich stály na bruslích zcela poprvé. Holky i kluci byli z hodin plných her a soutěží nadšení, ti nejšikovnější si domů z každé hodiny odnášeli knoflíky s logem projektu na památku. Akce se koná pod záštitou města Havlíčkův Brod, které zdarma poskytuje prostory zimního stadionu. Diplomy přišli předat garant projektu Děti do bruslí v Havlíčkově Brodě pan Jiří Čelanský a místostarosta města pan Libor Honzárek. Všichni účastníci slavnostního ceremoniálu byli odměněni perníkovými medailemi od paní učitelky, trenéři navíc dostali společnou fotografii s dětmi.

Dětem se vyučování na ledě pokaždé moc líbilo a litují, že už celý kurz skončil. Nyní však štafetu přebírají naši prvňáčci, kterým přejeme spoustu skvělých zážitků na bruslích.

S.Sedláčková, M.Beranová