Vloženo: 1.12.2019, počet přečtení: 544

Žlutý pátek

Po říjnovém Zeleném pátku, který ve 2.A vzbudil nadšení, jsme další barevný den naplánovali na pátek 15. listopadu. Stěžejní barvou se tentokrát stala žlutá, ale malinko jsme si vypomohli také barvou oranžovou.

Potvrdilo se, že žlutá barva je barvou slunce, které v nás probouzí radost ze života. Přestože celý den bylo venku zamračeno, naše třída svítila a zářila. Od začátku měsíce dětem v notýsku také svítí oranžové známky, převážně jedničky, a na nástěnce září oranžové puntíky za splněné úkoly.

Druháci se nemůžou dočkat dalšího barevného pátku, do kterého se chystají zapojit i naše paní hospodářka a paní účetní, z čehož máme velkou radost. Konec roku se blíží, ale v tom následujícím se k nám třeba přidají i další třídy, což by bylo skvělé!

M.Beranová, S. Sedláčková