Vloženo: 9.12.2019, počet přečtení: 557

Kuřátka zabodovala

V nepřehlédnutelných žlutých tričkách s logem naší školy nastoupili v pondělí 2.12.2019 žáci 2.A do svého vůbec prvního turnaje ve školní lize v miniházené. Za sebou měli pouze dvě hodiny seznámení se s touto hrou - pravidla jim vysvětlil Matěj Sladkovský ze 7.A a základní herní techniku o den později chlapci z 8.A - Ondra Beran, Lukáš Brabec, Filip Pilař a Lukáš Mühlfait.

Druháci nasadili smíšený tým, který tvořilo pět kluků a pět děvčat. V tom jsme byli výjimkou, neboť ostatní školy měly zastoupení dvou až tří mužstev.

Po počáteční prohře s kádrem ZŠ Wolkerova (konečným vítězem celého turnaje), kdy jsme prohráli 1:15, už jsme soupeřům nic nedarovali, vyhráli jsme tři zápasy ve skupině i následný souboj o konečné třetí místo.

Ukázalo se, že máme v týmu opravdu nadějné hráče, které se zástupci TJ Jiskra hned snažili zlanařit do svých řad. Uvidíme, jak se našim dětem bude dařit v následujícím kole, to první ovšem zvládly na výbornou. Děkujeme starším spolužákům za pomoc. Za skvělou reprezentaci školy patří dík Monče, Elišce, Elle, Barče, Natálce, Pepovi, Tomovi, Kristiánovi, Tomášovi a Eliášovi. Jsme na vás pyšní!

S.Sedláčková