Vloženo: 7.12.2020, počet přečtení: 390

NouZOOvání

Jihlavské ZOO se v době nouzového stavu, kdy byly uzavřené školy a zoologické zahrady, snažila zpříjemnit dětem toto období řadou netradičních úkolů. Na webových stránkách ZOO měly děti možnost podívat se na zvířata očima školních předmětů. Řešily řadu poznávaček a doplňovaček, ve kterých musely prokázat své vědomosti nebo si potřebné informace vyhledat. On line soutěže probíhaly v pěti kolech od jara až do 30.11. Žák IV.A Filip Přemysl Denemark, který se také dvakrát zúčastnil letního příměstského ZOO tábora, za své výkony obdržel na závěrečném vysvědčení znímku 1. Filipovi gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

Dana Polcerová