ZŠ a MŠ
Základní škola a Mateřská škola Havlíčkův Brod, Konečná 1884, tel.: 569 427 850, e-mail: zskon@hbnet.cz
Právě se nacházíte zde: Školní družina >> Aktuality

Provoz školní družiny v prvním týdnu školního roku

Vážení rodiče,

v příloze naleznete rozpis provozu školní družiny v prvním týdnu školního roku 2021/2022.

Provoz školní družiny v prvním týdnu školního roku

Provoz školní družiny

Vážení rodiče,

v příloze naleznete rozpis provozu školní družiny.

Provoz školní družiny

Zápis do školní družiny pro školní rok 2021/2022

Z organizačních důvodů prosíme zákonné zástupce žáků současného 1., 2. a 3. ročníku o řádné vyplnění přihlášky - zápisového lístku do školní družiny do pátku 28. 5. 2021 (ze zadní strany vyplňte, zda žák bude využívat i ranní provoz, přibližné odpolední časy odchodu).

Děkujeme.

Renata Tvrdíková, vedoucí vychovatelka

Sběr pomerančové kůry

Ve školní družině probíhá každoročně sběr pomerančové kůry. I letos se nám již podařilo nasbírat plný papírový pytel. Sbírají všichni, žáci i paní učitelky. Pomerančovou kůru nám můžete odevzdávat, i když děti nechodí do školy. Stačí ji ponechat u hlavních dveří školy nebo u dveří do školní družiny.

Všem děkujeme! :-)

Jana Mičková