Právě se nacházíte zde: Školní družina >> Články

Vloženo: 26.6.2017, počet přečtení: 116

Školní družina - rozloučení

Je červen a končí další školní rok. Aprílové počasí vystřídalo sluníčko a my se pomalu loučíme. Čas ve školní družině raději trávíme venku s míči, švihadly, křídou, gumou… než-li uvnitř s deskovými hrami a stavebnicemi. Přesto se stále pravidelně věnujeme hrám a některé z nich hravou formou procvičují i učivo z jednotlivých předmětů. Novou oblíbenou činností jsou různé karetní hry, hry na šachovnici a piškvorky. Rádi si přečteme příběhy z knížek nebo se věnujeme vyšívání, háčkování, lepení, stříhání, malování a dalšímu zajímavému tvoření. Hry s kamarády a pobyt na školním hřišti ale brzy vyměníme za dovolenou s rodiči a dětské tábory. Rádi bychom Vám všem popřáli krásné slunečné prázdniny plné nevšedních zážitků a těšíme se, až se v září opět všichni sejdeme. Ahoj!

Libuše Petrlíková

2017 © Ing. Milan Švejda | Araweb.cz | SveSve@seznam.cz | 737 911 308