Právě se nacházíte zde: eTwinning >> Články

Vloženo: 26.4.2017, počet přečtení: 2371

eTwinningový projekt v 8.A

Žáci 8.A využili velikonoční svátky k tomu, aby se zapojili do dalšího eTwinningového projektu – Easter traditions in my country - tentokrát zaměřeného na právě na oslavy Velikonoc. V projektu žáci z dvanácti evropských zemí vytvářeli materiály o oslavách zmíněných svátků. Výsledkem je 48 minut trvající video v anglickém jazyce, ve kterém se dozvíme, jak se slaví Velikonoce nejen v Čechách, ale třeba v Itálii, Španělsku, Velké Británii, na Kypru či v Chorvatsku.

Myslím, že si naši osmáci zaslouží velkou pochvalu, neboť k projektu přistoupili velice aktivně a zodpovědně.

Pokud ještě netušíte, co je eTwinning, zavítejte na stránkách naší školy do záložky eTwinning (růžová tužka v levé části), kde se dozvíte i o dalším projektu 6.A.

Pozn. Část videa věnovaná České republice začíná v čase 39:40.

Certifikát projektu
Stránka projektu