Právě se nacházíte zde: eTwinning >> Články

Vloženo: 19.6.2017, počet přečtení: 129

Free time: good times!

Do třetice všeho dobrého… Ještě jeden eTwinningový projekt si v letošním školním roce zkusili žáci 6.A. Pod názvem „Free time: good times!“ si s kamarády z ukrajinské školy Kovel Gymnasium a nizozemské College den Hulster vyměňovali zkušenosti, jak tráví volný čas a jaké mají zájmy a koníčky. Naši šesťáci opět potvrdili, že jsou velice aktivní a snaživí a že je nové formy výuky velice baví. Při projektu si nejen procvičili anglickou slovní zásobu, ale také se zamysleli nad možnostmi trávení volného času a v hodinách výchovy k občanství následně řešili, proč některé děti tráví svůj volný čas nevhodně a k čemu to může vést. Bylo pro nás pravda trochu zklamáním, že se nepodařilo uskutečnit původně plánovanou videokonferenci zúčastněných škol. Není ale všem dnům konec a v příštím školním roce bude jistě spousta příležitostí k aktivitám při dalších eTwinningových projektech.

Odkaz na stránky projektu

J. Němcová