Právě se nacházíte zde: eTwinning >> Články

Vloženo: 25.6.2018, počet přečtení: 2008

What do we eat today?

Už G. B. Shaw kdysi řekl, že žádná láska není tak opravdová, jako láska k jídlu. A protože velice láskyplný vztah k jídlu mají také žáci třídy 7. A, zapojili se v tomto školním roce do eTwinningového projektu s názvem „What do we eat today“.

Nahlédnout pod pokličku jim dali žáci z Rumunska, Slovenska a Kypru. Naši sedmáci si tak mohli udělat představu nejen o tom, co vlastně jejich zahraniční kamarádi jedí, ale dozvěděli se také, kde žijí, jaké jsou jejich vánoční zvyky a (v neposlední řadě) jak vlastně vypadají.

Oni na oplátku představili naši zemi, provoněli celou třídu vánočním cukrovím, které v balíčcích poslali do světa, a vytvořili jednoduchou kuchařku, v níž představili svá oblíbená jídla.

Tímto děkujeme třídě 7. A za odvedenou práci v průběhu celého školního roku.

Stránky projektu doporučujeme prohlížet pouze s plným žaludkem. :)

What do we eat today

J. Němcová, M. Fialová