Právě se nacházíte zde: Poradenské služby >> Aktuality

Vloženo: 2.10.2014, počet přečtení: 2164

Podpůrné programy

V měsíci září navštívili naši školu zástupci současných i bývalých studentů SPŠ stavební Havlíčkův Brod. Besedovali s deváťáky o charakteru studia na této škole a svoje vystoupení doplnili i obrazovou prezentací.

Žáci osmých tříd se zúčastnili exkurze do firmy B. Tech, pod záštitou Hospodářské komory Havlíčkův Brod. O této akci naleznete informace v článku „Exkurze do firmy B. Tech“.

Již tradičně proběhla beseda v Poradenském středisku při ÚP. Vedoucí tohoto střediska p. ing. Šachová velmi srozumitelnou formou vysvětlila možnosti studia na ŠS, jejich výběr. Poradila s vyplňováním Přihlášek a zápisového lístku. Ochotně odpovídala na dotazy žáků. Domnívám se, že tato beseda přispěla k rozšíření poznatků o profesní orientaci.

Mgr. Věra Široká