Právě se nacházíte zde: Školní klub >> Články

Vloženo: 2.11.2020, počet přečtení: 95

Dopravní odpoledne

Na začátku měsíce října jsme ve školním klubu přivítali sportovního instruktora Mg. Bc. Ivana Vrbu DIS., který pro nás připravil dopravně sportovní program.
Po představení pana instruktora a krátké přednášce doplněné videi jsme si prohlédli kolo, koloběžku, probrali jejich povinné a doporučené vybavení. Provedli jsme jejich běžnou údržbu. Následně jsme vyzkoušeli různé typy ochranných pomůcek, prakticky jsme procvičili jejich nastavení a nasazení, abychom je uměli efektivně používat. Mgr. Vrba předvedl v tělocvičně jízdu s pády, během které ukazoval, jak se zachovat, abychom se při nich nezranili.
Na závěr jsme se přesunuli na školní zahradu, kde žáci měli možnost vyzkoušet jízdu na různých typech kol a mezi střídáním udělat drobné opravy na svých kolech.

Renata Tvrdíková

2020 © Ing. Milan Švejda | Araweb.cz | SveSve@seznam.cz | 737 911 308